Üniyurt Afyon Kız & Erkek Yurdu

Afyonkarahisar Afyon Battalgazi Mah. Üniyurt Afyon Kız & Erkek Yurdu
Rota Bilgileri
Başlangıç Noktası:
Üniyurt Afyon Kız & Erkek Yurdu
Varış Noktası:
Vasıta:
Tahmini Varış:
Mesafe:

Üniyurt Afyon Kız & Erkek Yurdu

Battalgazi Mah., Afyon, Afyonkarahisar

Hakkımızda

Üniyurt Afyon’dan merhaba!

Üniversite öğrencileri için ideal yaşam alanları oluşturmak üzere ilk özel yurdumuzu 10 yıl önce hayata geçirdik. On yıl içinde Afyon, İzmir, Sakarya ve Zonguldak’taki yurtlarımızda 30.000’den fazla öğrenciye hizmet verdik. 2010 yılından bu yana da Afyon Kocatepe Üniversitesi ANS kampüsü içindeyiz.

Öğrencilerin mutluluğu ve memnuniyetini sağlamayı her zaman önceliğimiz olarak görüyor, yıllardır binlerce şık arasından en doğru olanı işaretlemeye odaklanmış öğrencilerin ilk tercihi ve en doğru seçimi olmak için çalışıyoruz.

Ev rahatlığında, otel konforunda bir hayat.

3 tanesi kız diğer 4’ü de erkek olmak üzere 7 blokta yer alan odalarımızdaki her metrekareyi özenle tasarlıyoruz. Her öğrenciye özel bir çalışma ortamı sunarken, kullanışlı birer giysi dolabı ve buzdolabı eklemeyi de unutmuyoruz. Yerden ısıtma sistemiyle soğuklara karşı önlemimizi alıyoruz.

Rahat ve sağlıklı bir uyku için ortopedik yataklar kullanıyoruz. 7 gün 24 saat sıcak su, haftada iki kere oda temizliği ve düzenli nevresim değişim hizmetiyle konfordan ödün vermiyoruz. Kablosuz internet, teknik servis, çamaşırhane ve ütü hizmeti gibi temel ihtiyaçları eksiksiz bir şekilde karşılıyoruz.

Öğrencilerin kahvaltıda ve dilerlerse akşam yemeğinde uygun fiyatlarla, su, çay ve ekmeğe para ödemeden, kaliteli, lezzetli ve dengeli beslenebilmesi için uzman firmalardan çoktan seçmeli yemek hizmeti alıyoruz. Kahvaltı öğlene kadar sürerken, akşam yemeği, son servisimiz yurda dönünceye kadar devam ediyor. Kahvaltı ya da yemeğe vaktim yok diyenleri de ücretsiz hazır al-götür paketlerimiz bekliyor.

Ayrıca futbol, basketbol ve voleybol sahaları, fitness salonu, tenis kortu, market ve revir sayesinde, öğrencilerin bu hizmetleri almak için yurttan çıkma zorunluluğunu ortadan kaldırıyoruz.

Ücretsiz ulaşım, canlı maç yayını ve Starbucks kahve keyfi.

Ücretsiz servislerimizle hafta sonu da dâhil olmak üzere tüm kampüslere, alışveriş merkezlerine ve en çok tercih edilen sosyal alanlara özgürce ve rahatça ulaşım imkânı sunuyoruz. Vize ve final dönemlerinden sonra otogara bavul taşıma zorluğunu ortadan kaldırıyoruz. Dev ekran canlı maç yayını sayesinde, her maçtan önce link arama derdini bitiyoruz. Starbucks kahve keyfiyle, her üniversite öğrencisinin arkadaşlarıyla tam istediği ortamda zaman geçirebilmesini sağlıyoruz.

Dolu dolu bir yurt hayatı.

Derslerden arta kalan boş zamanları dolu dolu yaşamak için, seçkin kafe ve restoranlarda arkadaş buluşmaları, hoş geldin ve mezuniyet kutlamaları, yıl boyu devam eden turnuvalar, patlamış mısır eşliğinde film gösterimleri, canlı müzik ve karaoke akşamları düzenliyoruz. Ayrıca kariyer odaklı seminerler, özel konuklarla söyleşiler, kardeş okul ve huzurevi ziyaretleri, ağaç dikme, kan bağışı ve diğer sosyal sorumluluk projeleri de Üniyurt’ta hayatın bir parçası.

7/24 güvenlik ve profesyonel yönetim.

Üniyurt yönetim ekibi olarak, yurtta kalan öğrencilerin her türlü ihtiyacını karşılamak için 7 gün 24 saat görev başındayız. Oda yerleştirmelerini yaparken aynı fakültede ve/veya öğrenim tipinde (normal ya da ikinci öğrenim) okuyanların aynı odada kalmasına öncelik veriyoruz.

Depreme dayanıklı ve en güncel yangın yönetmeliğine uygun olarak inşa edilmiş binalarda 7/24 özel güvenlik ekibi, 132 farklı noktada bulunan güvenlik kameraları, parmak iziyle giriş-çıkış, isteğe bağlı veli bilgilendirme sistemi, aile hekimi ve hemşire desteğiyle evinden, ailesinden ilk kez ayrılacak tüm öğrenciler için güvenli ve keyifli bir liman görevi üstleniyoruz.

Afyon Kocatepe Üniversitesi’ni ve Afyon Sağlık Bilimleri Üniversitesi’ni kazanan öğrencileri tebrik ediyor, 1.600 mutlu Üniyurtlu’dan biri olmaya davet ediyoruz.

Rota Çiz & Mesafe Hesapla

Üniversitelere Uzaklıklar

Afyon Meslek Yüksekokulu
  9,2 Km    14 DK
Bayat Meslek Yüksekokulu
  50,2 Km    43 DK
Bolvadin Meslek Yüksekokulu
  64,5 Km    50 DK
Bolvadin Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu
  64,5 Km    50 DK
Çay Meslek Yüksekokulu
  52,9 Km    41 DK
Devlet Konservatuvarı
  2,3 Km     29 DK   2,3 Km    7 DK
Eğitim Fakültesi
  337 M     5 DK   337 M    2 DK
Fen Edebiyat Fakültesi
  511 M     7 DK   512 M    2 DK
Güzel Sanatlar Fakültesi
  2,2 Km     28 DK   2,3 Km    7 DK
Hukuk Fakültesi
  2,6 Km     33 DK   2,7 Km    8 DK
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi
  1,2 Km     15 DK   1,2 Km    5 DK
İscehisar Meslek Yüksekokulu
  28,0 Km    26 DK
İslami İlimler Fakültesi
  13,4 Km    16 DK
Mühendislik Fakültesi
  1,6 Km     20 DK   1,6 Km    6 DK
Sandıklı Meslek Yüksekokulu
  63,0 Km    49 DK
Sandıklı Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu
  63,0 Km    49 DK
Sinanpaşa Meslek Yüksekokulu
  33,9 Km    30 DK
Spor Bilimleri Fakültesi
  1,4 Km     18 DK   1,4 Km    6 DK
Şuhut Meslek Yüksekokulu
  36,1 Km    34 DK
Teknoloji Fakültesi
  2,2 Km     28 DK   2,2 Km    6 DK
Turizm Fakültesi
  1,4 Km     17 DK   1,4 Km    5 DK
Veteriner Fakültesi
  1,8 Km     22 DK   1,8 Km    6 DK
Yabancı Diller Yüksekokulu
  1,4 Km     17 DK   1,4 Km    5 DK

Ulaşım Noktaları

Afyonkarahisar Tren Garı
    13 DK     6,0 KM
Afyonkarahisar Otogar
    8 DK     4,7 KM

Bu Yurt Beni Arasın