Rota Bilgileri
Başlangıç Noktası:
Rada Lof Erkek Yurdu
Varış Noktası:
Vasıta:
Tahmini Varış:
Mesafe:

Hakkımızda

Rada Loft, bir üniversiteler kenti olan Ankara’nın, öğrenci ve akademisyenler bakımından konaklama ihtiyaçlarını karşılamak üzere yapılanmış en nitelikli tesislerinden bir tanesidir. Birçok üniversiteye yakın konumu itibarıyla, öğrencilerin yaygın biçimde tercih etti. Yurdumuz, modern ve teknoloji ile donatılmış bir tesis olarak, yüksek standartlarda hizmet vermektedir. Konumu itibariyle misafirlerine ulaşım kolaylığı imkanı da sunan Rada Loft, evinizin rahatlığı ve bir turizm tesisinin konforunu bir arada sunmaktadır. Sahip olduğu yüksek standartları rağmen yurdumuz oldukça makul fiyatlarla öğrenci ve akademisyenlerin konaklama ihtiyaçlarını karşılar. Yılın her döneminde hizmet verebilmekte. Öğretim yılı dışında da konaklayabilir olanağını sunmakta olan yurdumuz, geleneksel anlayışın ilerisinde farklı bir yurt mantığı ile hizmet vermektedir.

Yüksek güvenlik tedbirleri alınmış olan tesisimizde, öğrenciler ve akademisyenler için hiçbir olumsuzluk barındırmayan mükemmel bir konaklama olanağı oluşturulmuştur. Yangın ve doğal afetler gibi durumlar için, kamusal otoritenin öngördüğü asgari koşulların ilerisinde tedbirler alınmış olup, bunun yanında asayiş bakımından da en üst düzeyde gereklilikler yerine getirilmiştir. Odalarımız, özel oda ve geleneksel odalar şeklinde tesis edilmiş olup, misafirlerimizin kendilerine uygun seçeneğe kendileri karar vermeleri mümkündür. Yurdumuzda, çalışma alanları bulunmakta olup, sürekli sıcak su ve fiber hızlı internet gibi ek destek hizmetleri de sunulmaktadır.

Odalarımız

Rada Loft; her bütçeye uygun 1, 2 ve 3 kişilik odalar ile hizmet vermektedir. Odalarımız kişi sayıları fark etmeksizin, kalite bakımından en üst düzeyde donatılmış, nitelikli yaşam alanları. Odalarımızda öğrencilerimizin ihtiyaç duyacağı tüm donanım eksiksiz biçimde tesis edilmiştir. Konaklama süreci boyunca ihtiyaçlar yine ortaya çıkmaları halinde kurum yönetimi tarafından karşılanmaktadır. Uygun fiyatlı yurt hizmetleri aynı zamanda yüksek niteliklerle bir araya kurumumuz sayesinde gelebilmektedir. Öğrencilerimize misafirimiz olan akademisyenlerimize, hak ettikleri konforu ve güvenliği en iyi biçimde biz sunabilmekteyiz.

Tam donanımlı yurt hizmetleri

Kurumunuz; bir çeşit akademik plaza gibi çalışmaktadır. Odalarımızda ki imkanlarımızın yanı sıra, tesisimizde ortak alanda öğrencilerimizin ihtiyaçları karşılanmaktadır. Çalışma salonumuz, sosyal alanlarımız öğrencilerimizin birlikte zaman geçirebilecekleri ve tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri alanları teşkil etmektedir. Yurdumuzda konaklayan öğrencilerimiz ve akademisyenler için, oda temizliği hizmetini standart olarak sunmaktayız. Bunun yanında öğrencilerimize çamaşır yıkama-kurutma ve ütü imkanı da sunuyoruz. Bu sayede herkes evindeki araç ve gerece yurdumuzda da kolaylıkla ulaşabiliyor. Gerekli olması durumunda özel ihtiyaçları noktasında da öğrencilerimize çözümler oluşturabiliyoruz.

Uygun maliyetlerle konaklama çözümleri

İster 1 kişilik odalar, ister 2 kişilik, ister 3 kişilik odalar tercih edin, sahip olacağınız konaklama imkanlarının konfor seviyesi en üst düzeyde olacaktır. Uygun fiyatlı konaklama ihtiyaçlarınıza yüksek nitelikleri katmak istiyorsanız kurumumuzu gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Odalarımızda ihtiyacınız olan her türlü donanım sunulmakta, temiz, güvenli ve konforlu bir yaşam alanına sahip olabilmeniz için tüm personelimiz 7 gün 24 saat görev yapmaktadır. Rada Loft, standartlar üstü bir işletmecilik anlayışı ile hizmet veriyor olduğundan odalarımızın nitelikleri de buna bağlı olarak standartların üzerindedir. Konakladığınız süre boyunca, hiçbir hususun eksikliğini hissetmemeniz için size kapsamlı hizmetleri sunuyor ve ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılıyor olacağız. Odalarımızda yüksek hızlı fiber internet, full mutfak(apart otel konforunda), banyo ve sıcak su gibi donanımların yanı sıra, kitaplık çalışma masası, buzdolabı, tv, mikrodalga fırın, elektrikli ocak gibi donanımlar da standart olarak sunulmaktadır. Temizlik hizmetlerimiz günlük olarak verilmekte ve rutin aralıklarla çarşaf ve nevresim yenileme hizmetleri verilmektedir. Yıllar döneminde odalarımız sağlıklı iklimlendirme koşullarına tabi tutulmakta, yüksek veya düşük ısı nedeniyle ortaya çıkabilecek olumsuzluklar engellenmektedir.

Rota Çiz & Mesafe Hesapla

Yürüme mesafesi 35 dk ve daha az olan eğitim binaları listelenmiştir.
Toplu taşıma mesafesi 1 saat ve 2 aktarmadan daha az olan eğitim binaları listelenmiştir.
Araba mesafesi 1 saat ve daha az olan eğitim binaları listelenmiştir.
Akademik Yazı Merkezi
8,4 Km 12 dk
Bilgisayar Mühendisliği Bölümü
8,4 Km 12 dk
Çevre Mühendisliği Bölümü
8,7 Km 13 dk
Eğitim Fakültesi
7,0 Km 10 dk
Elektrik ve Elektronik Mühendisliği
8,2 Km 12 dk
Endüstri Mühendisliği Bölümü
8,0 Km 12 dk
Fen Edebiyat Fakültesi
8,0 Km 12 dk
Gıda Mühendisliği Bölümü
8,1 Km 12 dk
Havacılık ve Uzay Mühendisliği Bölümü
8,4 Km 13 dk
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi-1
7,4 Km 10 dk
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi-2
6,9 Km 9 dk
İnşaat Mühendisliği Bölümü
8,6 Km 13 dk
İnşaat Mühendisliği Bölümü K1 Binası
8,5 Km 13 dk
Jeoloji Mühendisliği Bölümü
8,5 Km 12 dk
Kimya Bölümü
8,0 Km 12 dk
Kimya Mühendisliği Bölümü A Blok
8,6 Km 13 dk
Kimya Mühendisliği Bölümü B blok
8,6 Km 13 dk
Kimya Mühendisliği Bölümü C Blok
8,7 Km 13 dk
Kimya Mühendisliği Bölümü D Blok
8,4 Km 13 dk
Kimya Mühendisliği Bölümü E Blok
8,6 Km 13 dk
Maden Mühendisliği Bölümü
8,5 Km 13 dk
Makina Mühendisliği A Blok
8,5 Km 13 dk
Makina Mühendisliği B Blok
8,3 Km 13 dk
Makina Mühendisliği C Blok
8,2 Km 12 dk
Makina Mühendisliği D Blok
8,3 Km 12 dk
Makina Mühendisliği E Blok
8,3 Km 13 dk
Makina Mühendisliği F Blok
8,2 Km 12 dk
Makina Mühendisliği G Blok
8,2 Km 12 dk
Metalurji ve Malzeme Mühendisliği Bölümü
8,7 Km 13 dk
Mimarlık Fakültesi
7,4 Km 11 dk
Modern Diller Bölümü
8,0 Km 12 dk
ODTÜ Meslek Yüksekokulu
7,2 Km 10 dk
Petrol ve Doğalgaz Mühendisliği Bölümü
8,3 Km 12 dk
Temel İngilizce Bölümü
7,5 Km 11 dk