Rota Bilgileri
Başlangıç Noktası:
Ege Erkek Apartı
Varış Noktası:
Vasıta:
Tahmini Varış:
Mesafe:

Hakkımızda

EGE Apart Osmangazi Üniversitesi'ne EN YAKIN ERKEK ÖĞRENCİ APARTIDIR..

EGE Apart kaliteli hizmetiyle Eskişehir'de sadece kendisiyle yarışır

Kaliteli hizmet ve uygun fiyat avantajlarıyla ;

EGE Apart 2011 yılından bugüne kadar büyük bir özveriyle Osmangazi Üniversitesi'nde eğitim alan erkek öğrenciler için hizmet vermektedir.

EGE Apart kaliteli hizmeti ve profosyonel kadrosuyla siz üniversiteli gençlerimize modern, güvenilir, seviyeli, yaşam alanları sunmaktadır.

Türkiye'nin dört bir tarafından gelen öğrencilerimize aile ortamı sağlarken, ailelerinin de gözlerinin arkada kalmayacakları güvenli, huzurlu bir ortamı sizler için oluşturduk

Apartımız Osmangazi Üniversitesi'ne çok yakın olduğu için öğrencilerimiz üniversitenin tüm imkanlarından (kütüphane, tiyatro, sinema, yemekhane, spor aktiviteleri, sosyal etkinliklerden) 7 gün 24 saat faydalanabileceklerdir.

Osmangazi Üniversitesi Atatürk Bulvarı üzerinde olan Aprtımızda kalan öğrencilerimizin kampüse yürüyerek ulaşmaları yaklaşık 5 dk sürmekte olup, dileyen öğrencilerimiz apartımızın önünden kampüsün içine tek durak mesafesini belediye otobüsleriyle sağlayabilmektedirler.

Öğrencilerimizin güven ve huzur içinde yaşamaları için tüm giriş-çıkışlar 24 saat süreyle özel güvenlik tarafından sağlanmaktadır.

Rota Çiz & Mesafe Hesapla

Yürüme mesafesi 35 dk ve daha az olan eğitim binaları listelenmiştir.
Toplu taşıma mesafesi 1 saat ve 2 aktarmadan daha az olan eğitim binaları listelenmiştir.
Araba mesafesi 1 saat ve daha az olan eğitim binaları listelenmiştir.