Rota Bilgileri
Başlangıç Noktası:
Apart 26 Erkek Apartı
Varış Noktası:
Vasıta:
Tahmini Varış:
Mesafe:

Hakkımızda

2011 yılında hizmet hayatına başlayan Özel Apart26 Yükseköğrenim Kız Apartı , Çermek inşaat kuruluşudur.

Misafir ettiğimiz öğrencilerimizi ülkemizin geleceği olarak görüp onlara yakışır bir hizmet vermek amacıyla hiçbir konfordan kaçınılmamış, en ince ayrıntısına kadar hizmete hazır hale getirilmiştir. Sadeliği, şıklığı, özel dizayn edilmiş odaları yalnız siz öğrencilerimiz için hazırlanmıştır.

Eskişehir Yurtlar Apart Fiyatları ve Hizmetlerimiz:

Anadolu Üniversitesi'ne 35 m. mesafede olan apartımız, ruhsatlı olup,tüm yükseköğrenim belgesi olan kız ve erkek öğrencilere kapısını açmıştır.

Elektrik, su, ısınma, 24 saat sıcak su, sınırsız internet, çamaşır ve ütü odaları, haftanın her günü düzenli kat temizlikleri , 7/24 saat güvenlik hizmeti işletmemiz tarafından karşılanmaktadır. Apart ücreti dışında başka bir ücret alınmamaktadır.

Anadolu Üniversitesine 35 mt uzaklıkda 2-3 dakika gibi kısa bir sürede ulaşabileceğiniz, Bay-Bayan Öğrenci Apartlarımızımız, Üniversite Caddesine 100 mt mesafedir. Tramvay durağına olan yakınlığı ile her an kolay ulaşımın mümkün olduğu Öğrenci Apartlarımız, şehir merkezine , alışveriş merkezlerine , sanat ve eğlence alanlarının bulunduğu yerlerede çok yakın bir çevrede bulunmaktadır.Kısaca örnekler vermek gerekirse Anadolu Üniversitesi (2dakika) , Espark AVM (10 dakika) , Haller Gençlik Merkezi (15 dakika) gibi kısa sürelerde ulaşım kolaylığı, Otogardan gelen bir öğrenci için yapması gereken Tramvaya binmek ve Tramvayın Üniversite durağında inip apartına gelmektir. Öğrencilerimizin güven ve huzur içerisinde yaşamalarını sağlamak amacıyla, tüm giriş-çıkışlar, bina özel güvenlik personeli tarafından 24 saat kontrol altında tutulmakta ve özel güvenlik kameralarımız ile binamız 4 bölgeden sürekli izlenmekte, güvenlik kayıtları tutulmaktadır.

Profesyonel, güleryüzlü, anlayışlı ve yurt yönetiminde tecrübeli personelimiz, siz öğrencilerimize bazen arkadaş, bazen anne, bazende baba sıcaklığında, saygılı bir şekilde hizmet vermeyi amaç edinmiştir. Yoğun ders programları, sınav stresi, aile özlemi yaşayan öğrencilerimize her konuda yardımcı olmayı, onların sevinçlerini , üzüntülerini, heyecanlarını paylaşmak bizler için önemli bir görev olmaktan çok yaşam tarzıdır.

ESKİŞEHİR YURTLAR APART FİYATLARI VE HİZMETLERİMİZ

Yurtlar, ikamet ettikleri şehirden farklı şehirde yaşayan öğrenciler için kurtarıcıdır. Bu nedenle okul çevresinde çok sık bulunurlar. Yurt seçimi konusunda bir çok kişi, ailesi ile birlikte hareket eder. Aileler için güvenliği olan yurtlar çok cezbedicidir. Çünkü çocuklarının ilk kez farklı bir şehirde gözden uzak kalması, ebeveynler için zor bir seçim arifesidir. Yurt seçimi yaparken bazı noktalar gözden kaçırılmamalı ve belki de yıllarca konaklayacağınız bu ortamın sizin için uygun olup olmadığının kararının hemen verilmesi gerekmektedir.

Rota Çiz & Mesafe Hesapla

Yürüme mesafesi 35 dk ve daha az olan eğitim binaları listelenmiştir.
Toplu taşıma mesafesi 1 saat ve 2 aktarmadan daha az olan eğitim binaları listelenmiştir.
Araba mesafesi 1 saat ve daha az olan eğitim binaları listelenmiştir.