Rota Bilgileri
Başlangıç Noktası:
Bera Butik Kız Apartı
Varış Noktası:
Vasıta:
Tahmini Varış:
Mesafe:

Hakkımızda

Üniversite öğrencilerimiz hayata hazırlanırken, onlara konforlu ve güvenli yaşam alanları sunabilmek için tasarlanmış yeni nesil öğrenci yurdu sistemidir.

34 kişilik sınırlı kontenjanı bulunan Bera Butik Apart, huzurlu, sağlıklı, güvenli ve konforlu bir yaşam alanının öğrenci arkadaşlarımızın eğitimlerini sürdürmelerinde ne kadar önemli bir ihtiyaç olduğunun farkındadır. Amacımız öğrenci arkadaşlarımıza kendilerini güvende hissedecekleri, evlerindeki rahatlığı ve konforu bulabilecekleri yaşam alanları sunarak eğitim-öğretim yaşantılarına daha iyi konsantre olmalarını sağlamaktır.

Bera Butik Apart'ın bu güvenli, hijyenik ve konforlu yaşam standartları sayesinde Ailelerin de gözü arkada kalmayacaktır.


Apart Hizmeti

Eskişehir'de alternatifi olmayan Butik Apart Sisteminde; öğrenci yurtlarının avantajlı yönleri ile yeni dönem apart anlayışı bir araya gelmiştir.

Kahvaltı ve Yemek

20 çeşit üzerinde öğleye kadar süren kahvaltı servisi, Leziz akşam yemeği servisi, Mutfak, Buzdolabı, Mikrodalga Fırın, Elektrik Süpürgesi, Salat Bar, Bahçe Keyfi

Genel Hizmetler

Asansör, Güvenlik, Alttan ısıtmalı özel ısıtma sistemi, 7/24 sınırsız internet, 7/24 kesintisiz sıcak su, LCD geniş ekran TV, Ütü hizmeti, Çamaşır kurutma makinaları

Rota Çiz & Mesafe Hesapla

Yürüme mesafesi 35 dk ve daha az olan eğitim binaları listelenmiştir.
Toplu taşıma mesafesi 1 saat ve 2 aktarmadan daha az olan eğitim binaları listelenmiştir.
Araba mesafesi 1 saat ve daha az olan eğitim binaları listelenmiştir.