Rota Bilgileri
Başlangıç Noktası:
Desire Rezidans Kız Apartı
Varış Noktası:
Vasıta:
Tahmini Varış:
Mesafe:

Hakkımızda

Hayatınızın en keyifli en unutulmaz yıllarını yaşamaya HOŞGELDİNİZ!

Bayan misafirlerimize hizmet ilkesiyle hareket eden Apart Desire 2013 Eylül ayında, Eskişehir merkezde faaliyete geçmiştir.

Deprem yönetmeliğine uygun kurulan binamızda bütün ayrıntılar, rezidans olma amacına uygun olarak inşaa edilmiş ve bu amaçla tasarlanmıştır. Kapasitemiz 300 kişi olarak belirlenmiştir.

Tüm odalarımız, birinci sınıf malzemelerle dizayn edilmiş olup, 1,2,3 ve 4 kişilik odalarımız misafirlerimiz için hazırlanmıştır.

Türkiye'nin dört bir yanından gelecek misafirlerimizin ihtiyaçları ve beklentileri titizlikle araştırılmış, onlara sıcak, rahat, huzurlu, güvenli ve bir ortam sağlanmıştır. Modern Tasarım, güvenli ve huzurlu bir yaşam olanağı sunan, sosyal faaliyet alanları ile eğitimi sosyal ortamla destekleyen ve Anadolu Üniversitesine yakınlığı ile misafirlerimizin gözdesi konumunda olan rezidansımızda, bizleri ziyaret ettiğinizde bu farkı görecek; misafirlerimiz için hayata geçirdiğimiz profesyonel işletmecilik anlayışını yakından görme fırsatı bulacaksınız.

Güler yüzlü, samimi ve içten personeliyle, Apart Desire ailesinde kendinizi güvende hissedeceksiniz. ORTAK KULLANIM ALANLARIMIZ DA FITNESS SALONU, MASA TENİSİ, LANGIRT, KÜTÜPHANE, ÇAMAŞIRHANE, ÜTÜ ODASI, YEMEK YAPABİLECEKLERİ ORTAK MUTFAĞIMIZ OLUP; MİSAFİRLERİMİZİN VAKİT GEÇİREBİLECEKLERİ İÇ BAHÇEMİZ VE BAHÇEMİZDE AÇIK HAVA SİNEMA SİSTEMİ BULUNMAKTADIR.

ODALARIMIZ

APART DESİRE siz özel bir yaşam alanını her türlü ihtiyaçlarınızı içeren modern kalite ve konforu ile tek kişilik kullanımınıza sunuyoruz. Odalarımızda, misafirlerimizin ihtiyaç duyacağı bütün detaylar düşünülmüştür. Odalarımızın girişleri, şifreli kapı sistemiyle özel kartlı girişe sahiptir.

Her odada standart olarak

LCD TV

Mini Buzdolabı

Her misafirimize özel kilitli gardrop

Sandıklı Baza

Ortopedik Yatak (Nevresim, yastık, yorgan)

Çalışma masası

Kütüphane

Ayakkabılık

Çöp Kutusu

Lavabo - Duş


SOSYAL AKTİVİTELER

Apartımızda kalan misafirlerimizin sosyal yönden gelişimlerini sağlamak ve misafirlerimizin serbest zamanlarını değerlendirmek amacı ile sosyal ve kültürel faaliyetler düzenlenmektedir. Bu etkinliklerle misafirlerimizin birbirleri ile kaynaşması, sıcak ve samimi bir ortam oluşturması ve güven sağlaması amacı güdülmektedir. Sizlerden gelecek dayanışma ve sevginin oluşabileceği her türlü sosyal ve kültürel etkinliğe açığız…Misafirlerimizin huzuru ve mutluluğu bizim mutluluğumuzdur…

Etkinliklerimizden bazıları…

Tanışma Partisi

Şehir Turu

Spagetti Partisi

Kısır Partisi

Mangal Partisi

Piknik Organizasyonları

Sinema Günleri

Şenlikler

Konserler

Geziler

Rota Çiz & Mesafe Hesapla

Yürüme mesafesi 35 dk ve daha az olan eğitim binaları listelenmiştir.
Toplu taşıma mesafesi 1 saat ve 2 aktarmadan daha az olan eğitim binaları listelenmiştir.
Araba mesafesi 1 saat ve daha az olan eğitim binaları listelenmiştir.