Rota Bilgileri
Başlangıç Noktası:
Önçağ Park Kız Apartı
Varış Noktası:
Vasıta:
Tahmini Varış:
Mesafe:

Hakkımızda

Önçağ Apart, Eskişehir’de eğitim veya iş amaçlı ikamet etmek isteyenlere kiralık stüdyo ve apart konutlar sunmaktadır. İçlerinde ev yaşamında kullanılan temel mobilya ve beyaz eşyaların bulunduğu konutlarımız, 24 saat güven ve huzur sağlayan sistemimizle rahat bir yaşam imkanı veriyor.

Doğalgazla ısınan ve çağdaş izolasyon sistemleriyle yapılmış binalarımız, Eskişehir’in soğuk ve sert geçen kış aylarında üstün ve kesintisiz sıcaklık ayrıca sınırsız internet sağlamaktadır.

Önçağ Apart, 13 yıllık tecrübesiyle sizlere temiz ve aile sıcaklığı ortamında hizmet sunmaktadır.


Tecrübeli Apart İşletmeciliği

Apart İşletmeciliği sektöründe 13 yılı aşkın bir tecrübeye sahip olan Öncağ Apart ailesi olarak, siz değerli öğrencilerimize, kendinizi evinizdeymiş gibi hissetirmek için tüm imkân ve olanakları sağlamak, başlıca amacımız ve en önemli misyonumuzdur.

7 / 24 Güvenli Ortam

Yeni deprem yönetmeliğine göre inşaa edilmiş olan ÖNÇAĞ APART binaları, mimari olarak da apart sistemine göre projelendirilmiştir. Gün boyu bayan yöneticilerimizin idaresinde olan binalarımızda geceleri gece güvenliğimiz görev yapmaktadir.

Kolay Ulaşım İmkânı

3 ayri binada hizmet veren ÖNÇAĞ APART binaları, Anadolu Üniversitesi Yunusemre Kampusü'ne ve tramvay duragina çok yakın mesafelerde bulunması sayesinde, yaşayanların Eskişehir içi ulaşımında zaman ve para tasarrufu saglamaktadir.


Üniversite bulvari, Karargah Sokakta, Anadolu Üniversitesi Yunusemre Kampüsü'ne 200 mt, 5 dakika yürüyüş mesafesinde, Anadolu Üniversitesi tramvay durağına 100 mt mesafede bulunan 5 katlı binamizda 1 veya 2 kişilik bayanlara kiralık apart konutlar.

Odalarımızda; Yatak, Calışma Masası, Gardrop, Komodin, Sandalye, Sabit Telefon, Zeminler laminant parke kaplama

Mutfaklarımızda; Ocak-Aspirator, Buzdolabı, Televizyon, Yemek Masası ve Sandalyeler. Her dairede Çamaşır Makineleri mevcuttur…

Her odada ana santrala baglı dahili telefon, tv anten, internet girişi

24 saat sınırsız ve ücretsiz ADSL internet sistemi

Gün boyu bayan idarecimiz, geceleri gece bekçimiz

Tüm odalarımızda çamaşır makinesi vardır.

 

Rota Çiz & Mesafe Hesapla

Yürüme mesafesi 35 dk ve daha az olan eğitim binaları listelenmiştir.
Toplu taşıma mesafesi 1 saat ve 2 aktarmadan daha az olan eğitim binaları listelenmiştir.
Araba mesafesi 1 saat ve daha az olan eğitim binaları listelenmiştir.