Umay Kız Apart

Konaklama Hizmetleri

Tek Kişilik Standart Oda

Odalarımızda 1 yatak, 1 çalışma masası ve koltuğu, 1 gardırop, 1 kilitli kitaplık,1 banyo - wc, 1 mutfak, 1 buzdolabı bulunmaktadır.

Tek Kişilik Geniş Oda

Odalarımızda 1 yatak, 1 çalışma masası ve koltuğu, 1 gardırop, 1 kilitli kitaplık,1 banyo - wc, 1 mutfak, 1 buzdolabı bulunmaktadır.

Çift Kişilik Standart Oda

Bu oda tipinde 2 yatak, 2 çalışma masası ve koltuğu, 2 gardırop, 2 kilitli kitaplık kısaca kişisel eşyalar 2'şer adettir. Odamızda 1 banyo - wc, 1 mutfak, 1 buzdolabı bulunmaktadır.

Çift Kişilik Çift Banyolu Oda

Bu oda tipinde 2 yatak, 2 çalışma masası ve koltuğu, 2 gardırop, 2 kilitli kitaplık kısaca kişisel eşyalar 2'şer adettir. Odamızda 2 banyo - wc , 1 mutfak, 1 buzdolabı bulunmaktadır.

Çift Kişilik Ortak Kullanımlı Oda

Bu oda tipinde 2 yatak, 2 çalışma masası ve koltuğu, 2 gardırop, 2 kilitli kitaplık kısaca kişisel eşyalar 2'şer adettir. Banyo-wc ve mutfak aynı katta ortak kullanılmaktadır. Maksimum 8 kişiliktir.

MÜKEMMEL KONUM

Konumu itibariyle Tren garına 2 dk'lık mesafede olan apartımız, Şehir merkezindeki lokasyonumuz sayesinde, tek araç ile üniversitelere ulaşım kolay bir şekilde sağlanmaktadır. Otobüs, tramvay, minibüs, taksi durağı hep yanı başınızdadır.

Eskişehir'de alternatifi olmayan Butik Apart Sisteminde; öğrenci yurtlarının avantajlı yönleri ile yeni dönem apart anlayışı bir araya gelmiştir.

Çarşı ve Alışveriş Merkezlerine yürüme mesafesindedirİlk misafirlerimizi beklediğimiz apartımızda,31 odamız ve 50 yatak kapasitemiz mevcuttur. Binamız 2020 yapımı olup, deprem yönetmeliklerine uygun ve yangın güvenlik, itfaiye onaylı sertifika donanımlarına sahiptir.

Binamızın şık ve dekoratif iç - dış mimarisi her odada bireyselliğe önem vererek turizm ve yapı yönetmeliklerine uygun tasarlanmıştır. Çift cepheli binamızda misafirlerimizin uyku ve çalışma kalitesini arttırabilmek adına koyu renk cam tercih edilmiştir. Mevcut olan bahçemiz korunaklı bir alandır. Binamız dört katlı inşa edilmiş olup asansörümüz ile kolaylık sağlamaktadır. Oda kapılarımız 3o dakika yangına dayanımlı, duman geçirmez özelliklere sahiptir.

Apartımızda güvenliğiniz için 7 gün 24 saat kapalı devre kamera sistemi ve özel sertifikalı güvenlik personellerimiz hizmet vermektedir.

Umay Apart vizyon olarak bireyselliği ön planda tutmaktadır. Apartımızda sınırlı sayıdaki, çift kişilik suit odalarımızda çift banyo ve tuvalet ile hizmet vermekteyiz.

Odalarımızın dekorasyonu ve sizler için seçtiğimiz özel olarak tasarlanan eşyalarımız, ortopedik ve kullanım konforu sağlayan kaliteli ürünler tercih edilmiştir. Uyku ve çalışma kaliteniz, konforunuz ve düzeniniz için tüm detayları düşünerek seçimler yapılmıştır.

Bireysel banyo ve tuvalet ( banyo aksesuarları ) ve havalandırma sistemi ile hijyenik, kişisel ve rahat bir ortam oluşturduk. Odalarımızda bulunan mutfak, mutfak dolabı, ocak, buzdolabı ile kendi öğünlerinizi dilediğiniz gibi hazırlayabilirsiniz. Çalışma rahatlığınız için masa ve sandalyeleriniz, kilitli kitaplığınız her an yanı başınızda konumlandırılmıştır. Masalarımız, bilgisayar ekipmanlarınızın kullanımı için prizlere yakındır. Her katta 2 adet olmak üzere accesspoint (wifi çoklayıcı) sayesinde çalışmalarınızda problem yaşamamanız hedeflenmiştir. Uyku konforunuz için yataklarımız 30cm yüksekliğinde, ortopedik olarak seçilmiştir. Işık problemi yaşamamanız için pencerelerimizde blackout perdeler tercih edilmiştir. Yatağınızın üzerinde ilk sizin kullanacak olduğunuz yatak örtünüz, aleziniz, yastığınız, yorganınız sizi bekliyor olacak. Çamaşır makinesi, ütü, ütü masası, kurutma teli, elektrik süpürgesi, yer silme aparatları ve büyük mutfağımızda bulunan fırın, ocak, bulaşık makinesi, aspiratör, mikrodalga fırın gibi ihtiyaçlarınız hijyen kurallarına uygun şekilde dezenfekte edilip sonra sizlerin kullanımınıza sunulmaktadır. Spor salonumuz ile apartınızdan ayrılmadan ter dökebilirsiniz. Tv bölümü ile eğlenceli vakitler geçirebilir, büyük mutfağınızda arkadaşlarınızla tarifler deneyebilir, bahçemizde günün yorgunluğunu atabilirsiniz. Etüt odasında grup olarak ya da bireysel şeklinde derslerinizi çalışabilir, projelerinizi hazırlayabilirsiniz. Şehir merkezindeki lokasyonumuz sayesinde, tek araç ile üniversitelere ulaşım kolay bir şekilde sağlanmaktadır. Otobüs, tramvay, minibüs, taksi durağı hep yanı başınızdadır. İhtiyacınız olan her şeye merkezi konumumuz sayesinde rahatlıkla, ulaşım sıkıntısı yaşamadan erişebilirsiniz. Umay Kız Apart ailesi olarak sizin için her şeyi önceden düşündük, hazırladık. Biz artık hazırız ve siz misafirlerimizi bekliyoruz.

Rota Bilgileri

Sık Sorulan Sorular

Hayır. Giriş ve çıkış saatleri için herhangi bir kısıtlamamız yoktur.
Çamaşırlarınızı, ayda 4 kez ücretsiz olarak, çamaşır odalarında bulunan makinelerimizde yıkayabilirsiniz. Ütü, ütü masası ve kurutma gereçlerini ücretsiz olarak dilediğiniz kadar kullanabilirsiniz. Pandemi nedeni ile, çamaşır makinesi, ütü, ütü masası, kurutma aparatları vb ihtiyaçlarınızı ilgili personelimize isim yazdırarak kullanabilirsiniz.
Hijyen ve temizlik kurallarına uyduğunuz sürece, kullanabilirsiniz.
Tabi ki! Bahçenizde dilediğiniz kadar vakit geçirebilirsiniz.
Odalarınızın her türlü temizliği size aittir. Elekrtrik süpürgesi, yer silme aparatlarını ilgili personelimizden dezenfekte edilmiş şekilde alıp, güvenle kullanabilirsiniz.
Odalarınızda mutfak dolabı, lavabo, ocak, buzdolabı mevcuttur. Sadece kullanacağınız pişirme gereçlerini (tava, tencere, tabak, çatal vb ) temin ederek, öğünlerinizi dilediğiniz şekilde hazırlayabilirsiniz.
7 gün 24 saat kapalı devre kamera sistemi ve sertifikalı güvenlik personellerimiz ile sizlere güvenli bir ortam sunmaktayız.
Kameralarımız; bahçe, koridor, asansör, çamaşır ve ütü odaları kısacası tüm ortak alanlarda mevcuttur. Özel hayatınızın korunması için odalarınızda ve ortak tuvaletlerde hiçbir kamera sistemi mevcut değildir.
Odaların uygunluk durumu ve anlaşma şartlarına göre değişiklik yapabilirsiniz.
Apartınızın rahatına alıştığınız için başka bir yerde olmak istemeyeceksiniz ve misafirleriniz olacak, misafirlerinizi ilgili personele kayıt yaptırdıktan sonra saat 23:00’e kadar apartınızda ağırlayabilirsiniz.
Sakin olun; bir adet yedek anahtarınız sizi bekliyor. Oda anahtarlarınız, acil durum nedeni ilie idaremizde bulunmaktadır. Güvenliğiniz için ise kasalarımızda saklanmaktadır. Kasalarımız güvenlik kameralarımız ile 7/24 izlenmektedir.
Hayır! Elektrik, su, ısınma, internet vb giderleriniz olmayacak.

Üniversitelere Uzaklıklar

Açıköğretim Fakültesi
  1,5 Km     19 DK   1,9 Km    8 DK
Devlet Konservatuvarı
  4,0 Km    11 DK
Eczacılık Fakültesi
  2,3 Km     30 DK   2,7 Km    9 DK
Edebiyat Fakültesi
  3,3 Km    10 DK
Eğitim Fakültesi
  2,6 Km     34 DK   2,9 Km    9 DK
Engelliler Entegre Yüksekokulu
  2,7 Km     35 DK   3,1 Km    10 DK
Eskişehir Meslek Yüksekokulu
  2,4 Km     32 DK   3,0 Km    9 DK
Güzel Sanatlar Fakültesi
  2,5 Km     33 DK   2,9 Km    9 DK
Hukuk Fakültesi
  2,0 Km     26 DK   2,4 Km    10 DK
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi
  1,8 Km     24 DK   2,2 Km    9 DK
İktisat Fakültesi
  2,4 Km     32 DK   3,4 Km    11 DK
İletişim Bilimleri Fakültesi
  3,5 Km    10 DK
İşletme Fakültesi
  2,4 Km     32 DK   3,4 Km    11 DK
Sağlık Bilimleri Fakültesi
  2,7 Km     34 DK   3,1 Km    10 DK
Turizm Fakültesi
  2,7 Km     35 DK   3,0 Km    9 DK
Yunus Emre Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu
  2,7 Km     35 DK   3,4 Km    11 DK
Diş Hekimliği Fakültesi
  5,1 Km    13 DK
Eğitim Fakültesi
  5,0 Km    13 DK
Eskişehir Meslek Yüksekokulu
  15,8 Km    22 DK
Fen Edebiyat Fakültesi
  5,0 Km    13 DK
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi
  4,9 Km    13 DK
İlahiyat Fakültesi
  4,5 Km    12 DK
Mahmudiye Atçılık Meslek Yüksekokulu
  57,0 Km    47 DK
Mühendislik Mimarlık Fakültesi
  5,9 Km    14 DK
Sağlık Bilimleri Fakültesi
  5,1 Km    13 DK
Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu
  5,1 Km    14 DK
Sanat ve Tasarım Fakültesi
  3,2 Km    11 DK
Tıp Fakültesi
  4,8 Km    13 DK
Turizm Fakültesi
  5,9 Km    14 DK
Ziraat Fakültesi
  5,1 Km    12 DK
Fen Fakültesi
  2,7 Km     35 DK   3,3 Km    10 DK
Havacılık ve Uzay Bilimleri Fakültesi
  7,3 Km    17 DK
Mimarlık ve Tasarım Fakültesi
  2,4 Km     32 DK   2,8 Km    9 DK
Mühendislik Fakültesi
  7,5 Km    18 DK
Porsuk Meslek Yüksekokulu
  2,0 Km     25 DK   2,3 Km    6 DK
Spor Bilimleri Fakültesi
  7,2 Km    17 DK
Ulaştırma Meslek Yüksekokulu
  2,0 Km     25 DK   2,3 Km    6 DK

Bilgi Almak İstiyorum