Ahsen Kız Yurdu

Rota Bilgileri

Sık Sorulan Sorular

Herhangi bir dernek, vakıf, düşünce veya buna benzer bir örgüte bağlı değiliz. Özel yurt işletmeciliği ilke ve amaçları doğrultusunda bilimsel yurt hizmeti sunmak amacından hareketle hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Hiçbir şekilde kimsenin düşüncesinden veya giyiminden dolayı ayrım yapılmaz.
Öğrenci bütçeleri düşünülerek ayarlanmış fiyatlarımıza, KDV, kahvaltı, ulaşım, su, elektrik, yakıt, temizlik, internet ve güvenlik hizmetleri dahildir.
Yurdumuzda kahvaltı serpme olarak ücretsiz verilmektedir. Akşam yemekleri ücretsiz olup steril ortamda sağlık koşulları göz önünde bulundurularak yapılmaktadır.
Yurdumuz otobüs duraklarına 3 dakika mesafede olduğu için servis hizmetimiz mevcut değildir.
Binalarımız en son teknoloji ile donatılmış merkezi kalorifer sistemleri ile ısıtılıyor. Isınma sistemlerimiz teknik ekibimiz tarafından sürekli kontrol edilmektedir.
Binalarımızın konumlarına, oda tip ve kontenjanlarına göre fiyatlandırma yapıldığı için, fiyat bilgilerinin yurdumuz idaresinden alınması daha uygun olacaktır. Öğrencilerimizin ve velilerimizin ödeme konusunda problem yaşamamaları için, isteklerine göre peşin veya vade seçenekleri ile ödeme yapmalarına imkan tanınmaktadır.
Birlikte kalmak istediğiniz arkadaşınız veya arkadaşlarınızla aynı odaya dönem başında kayıt yaptırabilirsiniz. Sizin bir tercihiniz yoksa idarecilerimiz bölümlerinize,birici-ikinci öğretim olma durumunuza,sosyo-kültürel yapınıza vb.uygun şekillerde oda arkadaşlarınızı seçmektedir.
Nadir olarak anlaşmazlıkla karşılaşılsa da yurt idarecilerimiz tarafından öğrencilerimizin istedikleri, benzeri bir başka odaya nakil durumu gerçekleştirilmektedir.
Kampüse mesafemiz araç ile 15 dakika olup öğrencilerimize gün boyu ücretsiz ulaşım hizmeti vermekteyiz. Ayrıca yurdumuzun önünden toplu taşıma araçları da geçmektedir.
Öğrencilerimizin huzur ve güvenliği için 24 saat koridorlar, giriş ve çıkış noktaları güvenlik kameraları ile sağlanmaktadır.
Çamaşırhanemizde öğrenci sayısıyla doğru orantılı çamaşır makineleri ve kurutma makineleri olup, gün boyu kullanabilirsiniz.
Kesintisiz, kablosuz ve hızlı internet hizmetimiz bulunmaktadır

Üniversitelere Uzaklıklar

Diş Hekimliği Fakültesi
  6,8 Km    13 DK
Eczacılık Fakültesi
  7,0 Km    13 DK
Eğitim Fakültesi
  7,6 Km    13 DK
Fen Edebiyat Fakültesi
  7,4 Km    13 DK
Güzel Sanatlar Fakültesi
  7,5 Km    14 DK
Hukuk Fakültesi
  7,2 Km    14 DK
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi
  7,2 Km    14 DK
İlahiyat Fakültesi
  7,0 Km    13 DK
İletişim Fakültesi
  7,2 Km    14 DK
Mimarlık Fakültesi
  7,1 Km    13 DK
Mühendislik Fakültesi
  8,3 Km    16 DK
Sağlık Bilimleri Fakültesi
  6,7 Km    12 DK
Spor Bilimleri Fakültesi
  7,5 Km    13 DK
Tıp Fakültesi
  6,7 Km    12 DK
Yabancı Diller Yüksekokulu
  7,5 Km    13 DK

Ulaşım Noktaları

Bilgi Almak İstiyorum