Kıvılcım Kız Öğrenci Yurdu

Konya Selçuklu Bosnahersek Mah. Kıvılcım Kız Öğrenci Yurdu

Konaklama Hizmetleri

Tek Kişilik VİP Oda

Sakinliği ve kendimle yaşamayı severim diyorsanız bir kişilik odalarımız sizin için hazırlandı. Sizin için küçük bir ev olarak düşündüğümüz odanızda her şey elinizin altında. Şirin bir o kadar da konforlu olan tek kişilik odamız da tuvalet ve banyonun odada bulunduğu, Led TV'li kablosuz internet bağlantısına yatağınızdan ulaşabildiğiniz, çalışma masanızın kitaplığınız olduğu, her konforun düşünüldüğü odalarımızda ders çalışmak sizin için bir keyif olacak. Konya'da konforlu özel öğrenci yurtları arayanlar için Konya Kıvılcım Özel Yurtları'na sizleri bekliyoruz.

Tek Kişilik Oda

Sakinliği ve kendimle yaşamayı severim diyorsanız bir kişilik odalarımız sizin için hazırlandı. Sizin için küçük bir ev olarak düşündüğümüz odanızda her şey elinizin altında. Şirin bir o kadar da konforlu olan tek kişilik odamız da tuvalet ve banyonun odada bulunduğu, Led TV'li kablosuz internet bağlantısına yatağınızdan ulaşabildiğiniz, çalışma masanızın kitaplığınız olduğu, her konforun düşünüldüğü odalarımızda ders çalışmak sizin için bir keyif olacak. Konya'da tek kişilik özel odası olan öğrenci yurdu arayanlar için Konya Özel Kıvılcım Yurtları'na sizi bekliyoruz.

İki Kişilik Oda

Ben yalnız kalamam, arkadaşım varsa güzel her şey diyorsanız; iki kişilik oda çeşitlerimiz sizin için. İki kişilik lüks odalar ve iki kişilik standart odalarımızı mutlaka görmelisiniz. Konya'da iki kişilik odası olan öğrenci yurdu arayanlar için Konya Özel Kıvılcım Yurtları'na sizi bekliyoruz.

Üç Kişilik Oda

İki kişi olursam yalnız kalabilirim korkusu yaşamana gerek yok 3 kişilik oda da hep arkadaşların yanında.. Salon büyüklüğünde bir oda da üç arkadaş, üçünüzün de yatakları bazalı, üçünüzün de dolapları bireysel ve çift kapaklı, üçünüzün de çalışma masası ayrı ayrı, üçünüzün de kitaplarının koyabileceği bir kitaplığı var, üçünüzde birlikte koltuğunuzda oturup günün yorgunluğunu atabiliyorsunuz, tuvaletiniz ve banyonuz oda da size özel böyle bir yurt var mı demeyin kıvılcım yurtlarına gelin. Konya'da üç kişilik odası olan öğrenci yurdu arayanlar için Konya Özel Kıvılcım Yurtları'na sizi bekliyoruz.

Dört Kişilik Oda

Ne kadar çoğuz o kadar mutluyuz diyenlerden misiniz? Üniversite arkadaşlarının yeri hep ayrı hele bir de oda arkadaşıysanız bambaşka… Her anınızı birlikte geçirmek bir aile gibi olmak. Dört kişilik oda düşünüldüğünde en fazla nasıl rahat edersiniz en konforlu nasıl olur diye düşündük ve sizler için tasarladık. Dört ayrı çalışma masasının, çift kapaklı bireysel kıyafet dolaplarının olduğu, tuvalet banyonun oda da bulunduğu, kitaplıkların bulunduğu, hoş sohbetler yapmanız için koltuğun bulunduğu ve dört kişilik odalar da görmeye alışık olmadığınız büyüklük ve ferahlık kıvılcım yurtlarında. Konya'da dört kişilik odası olan öğrenci yurdu arayanlar için Konya Özel Kıvılcım Yurtları'na sizi bekliyoruz.

Dört Kişilik Bazalı Oda

Ne kadar çoğuz o kadar mutluyuz diyenlerden misiniz? Üniversite arkadaşlarının yeri hep ayrı hele bir de oda arkadaşıysanız bambaşka… Her anınızı birlikte geçirmek bir aile gibi olmak. Dört kişilik oda düşünüldüğünde en fazla nasıl rahat edersiniz en konforlu nasıl olur diye düşündük ve sizler için tasarladık. Dört ayrı çalışma masasının, çift kapaklı bireysel kıyafet dolaplarının olduğu, tuvalet banyonun oda da bulunduğu, kitaplıkların bulunduğu, hoş sohbetler yapmanız için koltuğun bulunduğu ve dört kişilik odalar da görmeye alışık olmadığınız büyüklük ve ferahlık kıvılcım yurtlarında. Konya'da dört kişilik bazalı odası olan öğrenci yurdu arayanlar için Konya Özel Kıvılcım Yurtları'na sizi bekliyoruz.

Galeriler

Güvenliğinden geçtiğiniz andan itibaren bambaşka bir dünyaya açılacağınız, sadece Konya’nın değil tüm bölgenin yurt anlayışını değiştiren, 5 yıldızlı otel konforunda dizayn edilmiş, mutlu misafirleriyle mutlu bir işletme anlayışını kendisine ilke edinmiş bir anlayışın ürünü; KIVILCIM …

Konya Selçuk Üniversite kampüsüne 10 dk. yürüyüş mesafesinde lokasyonuyla, Ülkemizin önde gelen kuruluşları arasında yer alan Vodafonun bölgesel çözüm ortağı, büyük inşaat projelerinin mimarı KIVILCIM GRUBUNUN yepyeni konsepti ile bir ilkin başarıldığı Kıvılcım Kız Öğrenci Yurdunda sizi bekleyen tek bir şey var; mutluluk…

Deprem yönetmeliğine yüzde yüz uyularak yapılmış olan, bir evin değiştirilerek değil tamamen temelden itibaren yurt konseptiyle dizayn edilen Kıvılcım yurtlarını tasarlarken mimarlarımız diğer örnekleri değil tek bir şeyi hedef aldılar… Sizleri ve sizlerin beğenilerinizi…

Projeksiyonunu bir misafir ağırlama konseptinde ortaya koyan yurdumuzun 1-2-3 ve 4 kişilik odalardan oluşan, her odada 24 saat sıcak suyun olduğu,5 yıldızlı otellerde rastlanan size özel kartlı sistemle odanıza girdiğiniz ve güvenliğinden geçebildiğiniz bir huzur konsepti Kıvılcım. Ayrıca tek kişilik odalarda uydu yayınına sahip LED-TV’nin standart olduğu, her odada duşakabin, havlupanın bulunduğu, her odada sevdiklerinize rahatlıkla ulaşabileceğiniz iç ve dış hat telefonun olduğu, dinlenme saatlerinizin yine otel konseptinde düşünüldüğü bir tasarım harikası KIVILCIM. Yine çalışma saatleri açısından da her bir öğrenciye son derece geniş ve modern bir çalışma masasının ayrıldığı, bireysel dolaplarıyla kendinizi çok özel hissedeceğiniz, ayrıca her odada yer alan koltuk grupları ile son teknoloji ile üretilmiş ortopedik yataklarıyla en ince ayrıntının dahi konaklama mantığında planlandığı bir başarı öyküsü KIVILCIM.

Projeyi tasarlarken mimarlarımız yurt denilince akla gelen tüm bilinenleri yeniden sorguladılar… Bu detaylar düşünülerek tasarlanmış yurdumuzun genel mekanlarına baktığınızda da bu büyük farkı fazlasıyla hissedeceksiniz. Bir yurda değil bir otele girdiğinizi size yaşatacak geniş lobisi ve fuaye alanı, arkadaşlarınızla hoş sohbetlere yelken açabileceğiniz insana ilham veren bahçesi ve geniş teras alanı,7/24 ücretsiz ve kesintisiz kullanabileceğiz internet bağlantısı, kendinizi zinde hissetmeniz ve sağlığınız için hazırlanmış spor salonu, özel günlerinizde yurdun hiç dışına çıkmadan hazırlığınızı tamamlayabileceğiniz kuaförü, ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz mini marketi, en güncel filmleri izleyebileceğiniz cep sineması ve sessiz bir biçimde huzurla ders çalışabileceğiniz geniş ve modern etüt salonları, kapalı ve açık otoparkıyla bugüne kadar ülkemizde pekte rastlanmayan yurdun içerisinden hemen hemen tüm ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz bir anlayış sizleri bekliyor…

Yine yurdumuzu tasarlarken yaptığımız araştırmalarda hem ailelerin hem de öğrencilerimizin en çok önem verdikleri ve belki de en sıkıntı duydukları konuların başında geliyor güvenlik ve yemek standartları. Kıvılcım olarak bu başlıklarda da olabileceğin en iyisi ve kalitelisi sizleri bekliyor. Büyük rahatlığın yaşandığı ve son derece güvenli kişiye özel tanıma sisteminin ürünü Özel kartlı geçiş sistemiyle, yurdun her mekanının son teknolojiyle donatıldığı özel yangın alarm, algılama ve spring sistemiyle, bir enerji sıkıntısı yaşatmayan 24 saat hizmet veren jeneratörüyle, 3 er adet 8er kişilik asansörüyle odanıza ve yurdun diğer yaşam alanlarına güvenle ulaşacağınız bir huzur konseptini sizlerle buluşturuyoruz.

Yine yemek standartları açısından da uluslararası akreditasyona sahip ürünlerin kullanıldığı restaurantımızda, ücretsiz açık büfe sabah kahvaltısıyla güne zinde ve kaliteli bir kahvaltı yaparak başlayacaksınız. Yine aynı mekandan arzu ederseniz ücret olarak piyasa şartlarının altında tutulacak öğle ve akşam yemeklerinden de istifade edebilirsiniz.

Kahvaltınızı yaptıktan sonrada yine sizleri ücretsiz olarak faydalanabileceğiniz yurdumuzun servisi bekliyor olacak. Güvenle fakültenize ulaşabileceğiniz Kıvılcım öğrenci servisi ile hem gündüz hem de gece öğrenim gören öğrencilerimizin okullarına ve yurda güvenle ulaşmaları sağlanabilmekte.

İşte izlediğimiz profesyonel anlayış ve ortaya koyduğumuz mutluluk vizyonumuzla, bugünü değil yarını kucaklayan teknolojik altyapımızla ve kalite standartlarımızla, bizleri tercih eden tüm öğrencilerimize bir misafir mantığında ortaya koyduğumuz yaklaşımımızla, sizleri hayallerinizin ötesinde bir dünyaya davet ediyoruz… Gülümseyerek hatırlayacağınız Üniversite yıllarınızda önemli bir yerde olabilmek en büyük amacımız…

Biz Kıvılcım olarak, sektöre girdiğimiz ilk yılımızda doğru bir yurt işletmeciliği yapmış olmanın verdiği avantaj ve itibarla, gerek bağlı olduğumuz Milli Eğitim Bakanlığı’ nın ve tüm diğer resmi kurumların, gerekse ağırladığımız üniversiteli gençlerin ve ailelerinin takdirini kazanmış olmaktan kıvanç duyuyoruz.

Yurt yönetimi olarak, temel prensibimiz ailelerin bize gösterdiği güvene ve inanca layık bir şekilde biricik kızlarına karşı ailelerinin aynası olabilmektir.

Çünkü kızınız artık bizim kızımızdır.

Türkiye’nin ve dünyanın pek çok yerinden gelip, tüm farklılıkların yanında aynı temel önceliklerde birleşen, aynı elit zevkleri paylaşan, saygın ve renkli öğrenci profilimizi, burda yaşattığımız konseptin en önemli yapı taşı olarak özen ve titizlikle oluşturduk. Tüm yenilikçi fikirlerimize ve uygulamalarımıza ilham olan bu zenginliği artırmaksa bizim en büyük hedefimizdir.

Bu ilke ile yola çıkarak, sağlıklı bir eğitim ve mutlu bir öğrencilik hayatının zeminini, sımsıcak dostlukların kurulduğu ve pekiştiği, hoşgörünün, yardımlaşmanın, kısaca birlikta yaşama sanatının öğrenildiği bir mekan oluşturduk.

Bizler inandık ve sizlerin hizmetine sunduk… Size bir Kıvılcım yeter…

Konya'da Türkiye'nin en lüks otel konseptinde öğrenci yurdunu siz değerli öğrencilerimiz için hazırladık. Konya Özel Kıvılcım Öğrenci yurdunda;

ODALARIMIZ

+ Tek Kışilik Vıp Odalar

+ Tek Kişilik Odalar

+ İki Kişilik Odalar

+ Üç Kişilik Odalar

+ Dört Kişilik Odalar

+ Dört Kişilik Bazalı Odalar

ÜCRETSİZ İMKANLARIMIZ

+ Açık Büfe Kahvaltı

+ Servis

+ Çamaşır Yıkama Kurutma

+ Ütü Odası

+ İnternet

+ Sıcak Su

+ 24 Saat Sıcak Su

+ Buz Dolabı

+ Tv

+ Spor Salonu

+ Sinema Salonu

+ Oyun Odası

+ Kütüphane

+ Oda Temizliği

+ Etüd Salonları

+ Revir - Acil Tıp Teknikeri

+ Otopark

+ Yüksek Güvenlik

+ Parmak İzi Giriş

+ Kartlı Kapı Sistemi

+ Sosyal Etkinlikler

+ Aile Bilgilendirme Mesajı

+ 7/24 Teknik Servis

ÜCRETLİ HİZMETLERİMİZ

+ Kuaför

+ Yemekhane

+ Kafeterya İmkanlarımızı sizler için hazırladık.

Konya'da Selçuk üniversitesi kampüsüne yakın, Bosna Bölgesinde konforlu, yüksek güvenlikli; Konya Kız Öğrenci Yurdu, Konya Kız Öğrenci Yurtları, Konya Özel Yurtlar, Konya Yurt, Konya Öğrenci Yurtları, Konya Yurt Fiyatları, Konya Özel Yurt Fiyatları, Konya Yurt Tavsiye konusunda yurt arayanları yurdumuza bekliyoruz.

Rota Bilgileri

Sık Sorulan Sorular

Öğrencimizin kişisel eşyalarını getirmesi yeterlidir. Nevresim yastık ve battaniye yurt tarafından verilecektir.
Öğretimler için servis hizmetimiz var. Öğrenci ders saatlerine göre servis saatlerimiz belirlenmektedir.
Öğrencinin sağlık sorunu yaşaması durumunda o an görevde olan personel öğrenciye eşlik ediyor ve hastaneye götürüyor. Öğrencinin tedavisi yapıtırılıyor ve tekrar yurda getiriliyor.
Yurdumuzun hemen yanında 66 Nolu sağlık ocağı,bosnahersek tıp merkezi, Selçuk Üniversitesi Tıp fakültesi ve özel farabi hastanesi bulunmaktadır. Kıvılcım iş merkezinde banka, eczane ,market, cafe ve restorantlar bulunmaktadır.
Yurdumuzda öğrenciler dışında kimsenin barınmasına müsaade etmiyoruz. 671 kişilik bir yurtta bunun yapılması öğrencilerin konforunu düşürecek yurdun içinde bir karmaşaya sebebiyet verecektir.
Ödemelerinizi 12 ay taksitli ya da peşin şeklinde yapabilirsiniz. Eylül ayından başlayarak 12 ay taksitli ödemelerde belirlemiş olduğunuz tarihlerden itibaren ödemelerinizi banka hesap numaramıza yapabilirsiniz.
Çıkış saatimiz 06:30, giriş saatimiz 23:30
Oda arkadaşınızla anlaşamama halinde yurt yönetimine durumu anlatır yurt yönetimin gerekli gördüğü halde sizin için daha uygun olan bir odaya uygun zaman da yerleştirilirsiniz.
Oda arkadaşınızı yurt yönetimine isteklerinizi belirterek hoşlandığınız ya da hoşlanmadığınız şeylerden bahsederek kolaylıkla seçebilirsiniz.
Yurdumuzda oda çeşitliliği fazladır.seçmiş olduğunuz oda tipi ve örneğine göre yurdumuzu arayarak bilgi edinebilirsiniz.
Ramazan ayında yurtta bulunan öğrencilere sahurluk ve iftarlıklar çıkarılıyor.
Telefonla belirlemiş olduğunuz odaya kayıt yaptırabilirsiniz.
Akademik takvimin başlangıc ve bitiş tarihleri arası (bazı bölüm ve fakültelerin özel takvimleri yurt için bağlayıcı değildir.)
Yıl içerisinde öğrencilerin hem kendi aralarında uyum sağlayabilmeleri hem de yeni yaşantılarına alışabilmeleri adında yıl içerisinde sosyal aktivilerimiz olmaktadır. Moral geceleri ,piknikler, ikram saatleri, sosyal sorumluluk projeleri,geziler, anıtkabir ziyereti, mezuniyet balosu vb
Yurdumuz merkezi doğal gazla ısınıyor. Yalıtımlı bir binadır.
Çamaşırhane hizmetinden ücret alınmıyor. Yıkama kurutma ve ütü salonlarını öğrenciler ücretsiz kullanabiliyor.
Yurdumuzun herhangi dernek ya da vakıfla ilişiği kesinlikle yoktur. Yurdumuz milli eğitim müdürlüğüne bağlı yükseköğrenim kız yurdudur.
Yurdumuzda 3 ayrı servis aracı bulunmaktadır. Günlük 36 ring servisi yapılmaktadır. Servislerimiz sedace s.ü ve m.ü hizmet vermekte olup okul ve sınav günleri dışında hizmet vermemektedir.
Selçuk üniversitesi yürüme mesafesi olarak 10 dk, Mevlana üniversitesi yürüme mesafesi 5 dk.
Yurdumuzda 7/24 güvenlik personeli bulunmakadır. 3 ayrı personel 8 er saatlik nöbet zutmaktadır. Yurdumuzda aynı zamanda 80 tane kamerayla yurdun içi ve dışı sürekli kayıt altına alınmaktadır. Dış turnikelerden parmak izi sisteminden geçen öğrenciler içeriye geldiklerinde de kartlarını okutarak binaya girebiliyorlar. İki turnike sekronize çalışyor olup kartını okutmayan öğrencinin parmak izini tanımlamıyor, parmak izini okutmayan öğrencinin kartını tanımlamıyor. Yurdumuzda güvenlik hizmeti en üst seviye de tutulmuştur.
Depozito İadesi Öğrenci Yurtla İlişiğini Kestikten Ve Ödemeleri Bittikten Sonra Banka Hesabı Üzerinden Yapılıyor

Üniversitelere Uzaklıklar

Mimarlık ve Tasarım Fakültesi
  18,1 Km    26 DK
Adalet Meslek Yüksekokulu
  19,6 Km    26 DK
Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesi
  21,1 Km    26 DK
Hukuk Fakültesi
  19,6 Km    26 DK
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi
  21,3 Km    26 DK
Mühendislik Fakültesi
  21,2 Km    26 DK
Sağlık Bilimleri Yüksekokulu
  21,2 Km    26 DK
Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu
  21,4 Km    26 DK
Sosyal ve Beşeri Bilimler Fakültesi
  21,2 Km    26 DK
Ticaret ve Sanayi Meslek Yüksekokulu
  21,2 Km    26 DK
Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu
  21,3 Km    26 DK
Yabancı Diller Yüksekokulu
  21,3 Km    26 DK
Adalet Meslek Yüksekokulu
  22,8 Km    29 DK
Ahmet Keleşoğlu Eğitim Fakültesi
  21,7 Km    28 DK
Ahmet Keleşoğlu İlahiyat Fakültesi
  21,8 Km    28 DK
Diş Hekimliği Fakültesi
  16,4 Km    22 DK
Fen Fakültesi
  21,9 Km    29 DK
Güzel Sanatlar Fakültesi
  18,8 Km    29 DK
Hemşirelik Fakültesi
  22,6 Km    29 DK
Hukuk Fakültesi
  23,3 Km    30 DK
Meram Meslek Yüksekokulu
  21,7 Km    28 DK
Meram Tıp Fakültesi
  21,6 Km    29 DK
Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi
  22,9 Km    30 DK
Sağlık Bilimleri Fakültesi
  19,2 Km    27 DK
Siyasal Bilgiler Fakültesi
  24,8 Km    32 DK
Sosyal ve Beşeri Bilimler Fakültesi
  23,7 Km    31 DK
Turizm Fakültesi
  22,9 Km    30 DK
Uygulamalı Bilimler Fakültesi
  18,8 Km    29 DK
Uzay ve Havacılık Bilimleri Fakültesi
  22,9 Km    30 DK
Yabancı Diller Yüksekokulu
  21,7 Km    28 DK
Adalet Meslek Yüksekokulu
  2,8 Km    6 DK
Diş Hekimliği Fakültesi
  2,6 Km     34 DK   2,7 Km    6 DK
Eczacılık Fakültesi
  3,3 Km    7 DK
Edebiyat Fakültesi
  3,3 Km    7 DK
Eğitim Fakültesi
  2,4 Km     32 DK   2,9 Km    7 DK
Fen Fakültesi
  3,2 Km    7 DK
Güzel Sanatlar Fakültesi
  3,5 Km    8 DK
Hemşirelik Fakültesi
  2,3 Km     32 DK   3,2 Km    8 DK
Hukuk Fakültesi
  3,2 Km    7 DK
Ilgın Meslek Yüksekokulu
  67,3 Km    52 DK
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi
  3,5 Km    8 DK
İletişim Fakültesi
  2,5 Km     33 DK   3,0 Km    8 DK
İslami İlimler Fakültesi
  3,5 Km    8 DK
Kadınhanı Faik İçil Meslek Yüksekokulu
  43,6 Km    35 DK
Mimarlık ve Tasarım Fakültesi
  3,6 Km    8 DK
Sağlık Bilimleri Fakültesi
  2,3 Km     31 DK   3,2 Km    8 DK
Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu
  2,8 Km    6 DK
Sarayönü Meslek Yüksekokulu
  36,7 Km    31 DK
Sivil Havacılık Yüksekokulu
  3,5 Km    8 DK
Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu
  2,8 Km    6 DK
Spor Bilimleri Fakültesi
  1,8 Km     24 DK   3,0 Km    7 DK
Tasarım Meslek Yüksekokulu
  2,8 Km    6 DK
Teknoloji Fakültesi
  3,7 Km    7 DK
Tıp Fakültesi
  2,4 Km     32 DK   2,5 Km    6 DK
Turizm Fakültesi
  2,8 Km    6 DK
Veteriner Fakültesi
  3,6 Km    7 DK
Yabancı Diller Yüksekokulu
  3,5 Km    8 DK
Ziraat Fakültesi
  3,5 Km    6 DK

Bilgi Almak İstiyorum