Üniyurt Sakarya Kız & Erkek Yurdu

Sakarya Serdivan Köprübaşı Mah. Üniyurt Sakarya Kız & Erkek Yurdu
Rota Bilgileri
Başlangıç Noktası:
Üniyurt Sakarya Kız & Erkek Yurdu
Varış Noktası:
Vasıta:
Tahmini Varış:
Mesafe:

Üniyurt Sakarya Kız & Erkek Yurdu

Köprübaşı Mah., Serdivan, Sakarya

Hakkımızda

Üniyurt Sakarya’dan merhaba!

Üniversite öğrencileri için ideal yaşam alanları oluşturmak üzere ilk özel yurdumuzu 10 yıl önce hayata geçirdik. On yıl içinde Afyon, İzmir, Sakarya ve Zonguldak’taki yurtlarımızda 30.000’den fazla öğrenciye hizmet verdik. 2014 yılından bu yana da Sakarya’nın Serdivan ilçesindeyiz.

Öğrencilerin mutluluğu ve memnuniyetini sağlamayı her zaman önceliğimiz olarak görüyor, yıllardır binlerce şık arasından en doğru olanı işaretlemeye odaklanmış öğrencilerin ilk tercihi ve en doğru seçimi olmak için çalışıyoruz.

Ev rahatlığında, otel konforunda bir hayat.

Biri kız diğeri erkek olmak üzere 2 blokta yer alan yer alan odalarımızdaki her metrekareyi özenle tasarlıyoruz. Her öğrenciye özel bir çalışma ortamı sunarken, kullanışlı birer giysi dolabı ve buzdolabı eklemeyi de unutmuyoruz. Yerden ısıtma sistemiyle soğuklara karşı önlemimizi alıyoruz.

Rahat ve sağlıklı bir uyku için ortopedik yataklar kullanıyoruz. 7 gün 24 saat sıcak su, haftada iki kere oda temizliği ve düzenli nevresim değişim hizmetiyle konfordan ödün vermiyoruz. Kablosuz internet, teknik servis, çamaşırhane ve ütü hizmeti gibi temel ihtiyaçları eksiksiz bir şekilde karşılıyoruz.

Öğrencilerin kahvaltıda ve dilerlerse akşam yemeğinde uygun fiyatlarla, su, çay ve ekmeğe para ödemeden, kaliteli, lezzetli ve dengeli beslenebilmesi için uzman firmalardan çoktan seçmeli yemek hizmeti alıyoruz. Kahvaltı öğlene kadar sürerken, akşam yemeği, son servisimiz yurda dönünceye kadar devam ediyor. Kahvaltı ya da yemeğe vaktim yok diyenleri de ücretsiz hazır al-götür paketlerimiz bekliyor.

Ayrıca fitness salonu, market ve revir sayesinde, öğrencilerin bu hizmetleri almak için yurttan çıkma zorunluluğunu ortadan kaldırıyoruz.

Ücretsiz ulaşım, canlı maç yayını ve Starbucks kahve keyfi.

Ücretsiz servislerimizle hafta sonu da dâhil olmak üzere tüm kampüslere, alışveriş merkezlerine ve en çok tercih edilen sosyal alanlara özgürce ve rahatça ulaşım imkânı sunuyoruz. Vize ve final dönemlerinden sonra otogara bavul taşıma zorluğunu ortadan kaldırıyoruz. Dev ekranda canlı maç yayını sayesinde, her maçtan önce link arama derdini bitiyoruz. Starbucks kahve keyfiyle, her üniversite öğrencisinin arkadaşlarıyla tam istediği ortamda zaman geçirebilmesini sağlıyoruz.

Dolu dolu bir yurt hayatı.

Derslerden arta kalan boş zamanları dolu dolu yaşamak için, seçkin kafe ve restoranlarda arkadaş buluşmaları, hoş geldin ve mezuniyet kutlamaları, yıl boyu devam eden turnuvalar, patlamış mısır eşliğinde film gösterimleri, canlı müzik ve karaoke akşamları düzenliyoruz. Ayrıca kariyer odaklı seminerler, özel konuklarla söyleşiler, kardeş okul ve huzurevi ziyaretleri, ağaç dikme, kan bağışı ve diğer sosyal sorumluluk projeleri de Üniyurt’ta hayatın bir parçası.

7/24 güvenlik ve profesyonel yönetim.

Üniyurt yönetim ekibi olarak, yurtta kalan öğrencilerin her türlü ihtiyacını karşılamak için 7 gün 24 saat görev başındayız. Oda yerleştirmelerini yaparken aynı fakültede ve/veya öğrenim tipinde (normal ya da ikinci öğrenim) okuyanların aynı odada kalmasına öncelik veriyoruz.

Depreme dayanıklı ve en güncel yangın yönetmeliğine uygun olarak inşa edilmiş binalarda 7/24 özel güvenlik ekibi, 64 farklı noktada bulunan güvenlik kameraları, parmak iziyle giriş-çıkış, isteğe bağlı veli bilgilendirme sistemi ve hemşire desteğiyle evinden, ailesinden ilk kez ayrılacak tüm öğrenciler için güvenli ve keyifli bir liman görevi üstleniyoruz.

Sakarya Üniversitesi’ni ve Sakarya Üniversitesi Uygulamalı Bilimler Üniversitesi’ni kazanan öğrencileri tebrik ediyor, 800 mutlu Üniyurtlu’dan biri olmaya davet ediyoruz.

Rota Çiz & Mesafe Hesapla

Üniversitelere Uzaklıklar

Spor Bilimleri Fakültesi
  6,8 Km    12 DK
Teknoloji Fakültesi
  7,8 Km    14 DK
Turizm Fakültesi
  19,1 Km    25 DK
Adapazarı Meslek Yüksekokulu
  7,7 Km    14 DK
Bilgisayar ve Bilişim Bilimleri Fakültesi
  8,3 Km    14 DK
Devlet Konservatuvarı
  7,6 Km    13 DK
Diş Hekimliği Fakültesi
  4,8 Km    10 DK
Eğitim Fakültesi
  38,9 Km    40 DK
Fen Edebiyat Fakültesi
  7,7 Km    15 DK
Hukuk Fakültesi
  7,2 Km    13 DK
İlahiyat Fakültesi
  8,5 Km    15 DK
İletişim Fakültesi
  7,7 Km    14 DK
İşletme Fakültesi
  7,3 Km    13 DK
Mühendislik Fakültesi
  8,1 Km    14 DK
Sağlık Bilimleri Fakültesi
  8,3 Km    16 DK
Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu
  3,8 Km    7 DK
Sanat Tasarım ve Mimarlık Fakültesi
  7,3 Km    13 DK
Siyasal Bilgiler Fakültesi
  7,2 Km    13 DK
Teknik Eğitim Fakültesi
  7,9 Km    14 DK
Tıp Fakültesi
  12,6 Km    18 DK

Ulaşım Noktaları

Sakarya Otogarı
    14 DK     8,9 KM

Bu Yurt Beni Arasın